Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap előtt mentővel szállíto...

Tegnap előtt mentővel szállítottak kórházba, és mondták, hogy ha otthon leszek, hivjam fel a kórházat, és diktáljam be a TAJ számomat, de elfelejtettem és csak hétfőn tudok hazamenni. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok, és rosszul lettem éjszaka a villamoson, de nemvolt nálam semmilyen papírom ://

Elvittek, de csak az adminisztratív dolgok miatt, nem kaptam gyógyszeres kezelést, és bent sem tartottak.

Azt mondták, amint tudom, diktáljam be nekik a TAJ számomat, hogy akkor azon fussanak az adataim abban a kórházban.


Lehet belőle bajom nekem, vagy a szüleimnek, ha nem tudom nekik bediktálni, vagy ha csak hétfőn tudom?


2012. márc. 17. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nyugi, hétvégén ott sem nagyon dolgoznak, csak amit nagyon muszáj, így ráér hétfőn!

Fontos hogy legyenek nálad az iratadid vagy legalább mindennek a fénymásolata.

2012. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hétfőig ki fogják bírni. :)
2012. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!