Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak a tyúkszemmel a...

Mit csináljak a tyúkszemmel a sarkamon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj pediküröshöz. az szakszerüen kiszedi neked.
2012. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kivágja?:O

vagy nem tudod mit csinál?

2012. márc. 23. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
A pedikűrös nem feltétlen vállalja, de azt hiszem, inkább lereszeli, ha lehet. Ha a "kivágás" jön szóba, nemigen vállalja.
2012. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tegyél rá tyúkszem irtó tapaszt.
2012. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én tanultam pedikört nem kell beszarni töle.

ha csak lereszeli akkor a hegye ugyanugy benne van ami elöbb utobb ujra szurni fog.

ha nincs még csucsa akkor lekapirgálja,csináltam már,pedig kezdö vagyok.olt akinek még nem volt hegye annak csak simán ugymond addig kapartam mig megvolt az a keményedés de nem volt mély. de az még nem igazi tyukszem asszem. ha szúr akkor valoszinüleg már teljesen kialakult, ezt uigy kell elképzelni mint egy kúpot.

ez egy elhalt kemény bőr. megfelelö formályu szikével körbe körbe kimozgatja,mert ez nincs hozzánöve a börödhöz,csak mélyebben van.a hegyét tartja egy kis cafat bör, azt simán elválasztja és kiemeli.igazábol fájdalommentes, legalábbis akinek egyszer én csináltam annak se nem vérzett se nem fájt. de nyilván emberfüggö.

ha nem szedeted ki akkor sokszor fog még fájdalmat okozni.

2012. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a tapaszt nem ismerem, azzal is probálkozhatsz.de ugy tudom az nem mindenkinek válik be.proba cseresznye
2012. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

egyépként visszatérve nekem 7hónapja van a sarkamon és elkezdtem huzogatni ki azokat a kis fekete pontoat mert mindig van vagy 10 darab. sokszor vérzett már és alig tudok ráállni ,ez akkor biztos tyúkszem?

2012. márc. 23. 20:53
 8/13 anonim ***** válasza:

fekete pontokat? hát mivel én marha amatör vagyok nem tudom... amit én kiszedtem az börszinü volt.de most rákerestem googlen és kidob fekete pontosat is XD csak én nem láttam olyat:)

szerintem érdemes megkérdezni egy pediküröst(aki ért is hozzá XD) majd mond rá valamit:)

2012. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lakitimo válasza:
Ha fekete pöttyök is vannak benne, akkor az nem tyúkszem.Nekem is volt a nagy lábujjamon. Ne kapírgáld, mert annál rosszabb, ne menj pediküröshöz, mert nem tudja eltüntetni. Én magán bőrgyógyásszal vágattam ki:((( 8000Ft volt, ő azt mondta, hogy ezek szemölcsök. Az injekció fájt, de utána semmit nem éreztem. Aztán sajnos megint kinőttek. Nagyi receptje segített: Disznózsír+szódabikarbóna. keverj össze egy kiskanálba, éjszaka kend be a lábad vele,vmivel tekerd be.Ezt csinált egy hétig, majd ki fognak fordulni a szemölcsök.
2012. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csakhogy ez biztos tyúkszem:) de azért köszi
2012. márc. 27. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!