Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől zsírosodhat a hajam?...

Mitől zsírosodhat a hajam? Este megmosom a hajamat és másnap reggel már zsíros a hajam. Milyen patikai vagy házi jellegű készítményeket tudtok hajzsírosodás ellen? A hajzsírosodás elleni sima sampon az nem jó.

Figyelt kérdés
Mondjuk a homlokom is elég zsíros szokott lenni, pl. fürdés után pár órával már zsíros. Viszont első sorba most a hajzsírosodás ellen kellene valami készítmény, hátha elmúlik és nem a T vonal miatt lenne.
2012. márc. 30. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nevetségesen fog hangzani, de a túlzott zsírosodást a gyakori hajmosás okozza. Ha Te nem akarod, hogy rögtön zsírosodjon, ki kéne hagynod jó pár napot. Amíg erre nincs esélyed, inkább aznap reggel mosd meg, nekem sehogy máshogy nem sikerült!
2012. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy vmilyen hormonális probléma.
2012. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél sűrűbben mosod,annál zsírosabb lesz. Ha csak kéthetente mosod,akkor nem fog zsírosodni. Addig használj száraz sampont.
2012. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat szenvedtem már a zsíros hajtól, egy héten 2x kellet mosnom. Azt nem tehettem meg, hogy ritkábban mosom, akkor még az utcára sem mentem volna ki, annyira undorító volt a hajam. De több hónapig használtam a Naturland kénes samponját, ami rengeteget segített.
2012. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az uttóbbi válasz az nekem is hasznos én is 2x mosok hjat 1 héten és kipróbálom az a hajsampont is. És mennyi ideig tartot míg abbahagyta a zsirosodást?
2012. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én kénes samponnal mostam , amit a patikából vettem , korpás hajra. Nekem attól zsírosodott meg , 2 hónapja hetente minim. 2x hajat kell mosnom.
2013. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 3 hónapja nem mosok, csak melegvízzel hajat, és nincs semmi baja, nem korpás, nem zsíros, éppen jó
2013. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az is jó lehet, ha veszel egy új párnát (vagy, ha műszálas és mosható: kimosod minden héten) és gyakran cserélsz rajta párnahuzatot! Sapkától is koszolódhat az ember haja. Ezeket mind gyakran mosd. (Ha gyakran mosod, akkor ne haragudj a válaszomért. Csak néha a legegyszerűbb dolgok nem jutnak az ember eszébe.) Ja, és a legfontosabb: első adandó alkalommal menj el egy jó homeopátiás orvoshoz!
2013. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!