Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bütyök műtét utáni tapasztalat?

Bütyök műtét utáni tapasztalat?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy bütyök műtét után milyen fájdalmak jelentkeztek és mennyi ideig nem szabadott lábra állni stb. nálatok mert én lehet hogy fiatal vagyok még de arra készülök hogy idén meg műtetem a lábam mert irdatlan csúnya,(nagy bütykőim vannak+lúdtalpas is vagyok) 14/L decemberben 15

2012. ápr. 19. 17:12
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom érdekel-e a válaszom ennyi idő után,de csak akkor műttesd meg,ha tényleg nagyon muszáj.Fájdalmas dolog,én már csak tudom mivel az enyémet tegnap műtötték,vagyis műtötték őket,mert mindkettőt megoperáltattam.És semmiféleképpen ne télen műttesd,ha műtteted,mert a zárt cipő olyankor szinte lehetetlen.Csak ennyit akartam...remélem elolvasod!

2012. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!