Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kábé egy hete fel van dagadva...

Kábé egy hete fel van dagadva négy ujj a jobb kezemen. Mire utalhat ez? Milyen dokihoz menjek vele?

Figyelt kérdés
Egyik nap, a csontok is fájtak a feldagadt ujjaimban. Nem tudom, mi lehet ez. Eddig csak három ujj volt, mára a negyedik is megduzzadt. Az egyik viszket is. Mielőtt megdagadtak volna, mindegyiken (kivéve a negyediket) volt 2-3 icipici hólyagszerűség, amiket kinyomkodtam. Tapasztalatok ezzel? Ötlet, hogy mi lehet velem? Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 26. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán megcsípett egy pók.Bőrgyógyászhoz kellene menned vele.
2012. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnék a pókcsípésről szerintem, a bőrgyógyásznak meg mi köze lenne hozzá?
2012. ápr. 26. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Pók vagy szárnyas-hangya, valami hasonló. Menj el orvoshoz, ír valami gyógyszert és mire vége az ünnepeknek, el is felejted.
2012. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár allergia is lehet, valami vegyszerre. Nem érintkezett a bőröd valami új, idegen dologgal?

Próbálhatsz calcium pezsgőtablettát inni, az is segít a duzzanatok elmulasztásában.

2012. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a háziorvosodhoz menj, ő el tud küldeni oda, ahol meg tudják ezt nézni.
2012. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kicsit aggódom, mert a nővéremnek reumatis artitis-e van, vagy mi a franc, és az előbb azt olvastam, hogy a duzzadt ujjak ennek a betegségnek az előjelei is lehetnek... Lehet, hogy nálam is elő fog jönni.......... A tesóm kér majd időpontot magának az ő orvosához, mert az odavan érte a tesómért, úgyhogy majd elkísérem, és rákérdezünk a dologra (amúgy fizetős a doki, de a tesómnak ingyen van). Sajna jövőhét csütörtökig akkor is várni kell ezzel, csak akkor ér rá a tesóm. :/ Már csak ez hiányzik....


Pezsgőtablettánk van itthon,

2012. ápr. 26. 10:21
 7/7 A kérdező kommentje:
*****majd iszok.
2012. ápr. 26. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!