Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Múlt héten voltam vérvételen+c...

Múlt héten voltam vérvételen+cukorterheléses vizsgálaton. Ma pedig a leletért és az eredmény: szérum cukor megh. (éhgy. ) :8,1 Szérumcukor terhelés 120'.14,6 Ezek az eredmények jók?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk vissza a dokihoz, de már nem bírok várni.Babát tervezünk és a Kaáliból küldtek vizsgálatra.
2009. jún. 22. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellette kell, hogy legyen a referencia tartomány, hogy mettől meddig jó. Az én májusi cukorterheléles eredményemen

- a terhelés előtt: 4,1-5,9 -ig jó

- 120 perc után: 4,1- 7,8 -ig jó


Ha a tiédben is ez a referencia tartomány, akkor mindkét értéked magas. Nézd meg a ref. tartományt!

2009. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem terhelés előtt és után is ugyanaz a tartomány volt megadva 4,1-5,9.

Nekem terhelés elött volt 4.7 ;terhelés után 5.17

Nem voltál rosszul a terhelés után?Mert nagyon magas az értéked,de már a terhelés elötti is.

2009. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam rosszul.De viszonyt mindig fáradékony vagyok (aludnák)
2009. jún. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!