Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az hogyha mondjuk...

Miért van az hogyha mondjuk lefekszem és felkelek elkezdek szédülni, és csak ilyen feketeséget látok? És mostanában olyan is van hogy csak úgy elkezdek szédülni és olyan "Feketeséget látni"?

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyen?? Segitsetek!

2012. ápr. 30. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az utóbbi lehet problémás. Olyan viszont nekem is van, hogy felkelek hirtelen és megszédülök, de az azért van mert felugrik a vérnyomásom. Akkor is megszédülök ha egy kád forróvízből hirtelen kiszállok, és akkor én is feketeséget látok, de az nekem csak egy fél másodpercnyi pillanat.
2012. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hirtelen több vér tódul az agyadba, és felugrik a vérnyomásod. Teendőd: lassan emeld meg a fejed, mikor fel akarsz kelni. Ülő helyzetből is lassan álljál fel.
2012. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg vérnyomásprobléma.
2012. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jujj ilyen nekem is szokott lenni. én az utóbbi időben már ülve is elszédülök.(eddig csak akkor, ha felkeltem az ágyból, vagy néha teljesen váratlanul) nekem azt mondták, hogy vérszegény vagyok. amúgy egyszer matekon majdnem leszédültem a székről:| nagyon rossz tud lenni az ilyen:(
2012. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!