Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vagyok rosszul a vérvéte...

Miért vagyok rosszul a vérvételtől?

Figyelt kérdés
23 éves egyetemista vagyok.Az első vérvételem 4 éves koromban volt,azóta voltam talán 3-4-en.Mostanában szeretnék cukorterheléses vizsgálatot,meg olyan vérvételt,ami kimutatja a cukorbetegséget.A legutóbbi vérvételem 13 éves koromban volt.Hetekig rosszul voltam előtte és utána is.Tipikusan az a fajta vagyok,akinek gyomorideg formájában jön ki a stressz.Ez akkor azt jelentette,hogy majdnem 2 hétig folyamatosan hánytam epét és kaját össze-vissza.Stresszeltem,5 perceket tudtam csak aludni.Dadogtam,beszélni alig tudtam,elég durva volt.Most már 1 hete ugyanez van.Oltásoktól csak kicsit félek,de az gyorsan megvan :)Viszont én mindig úgy indultam neki a vérvételnek,hogy:hát biztos nem fog nagyon fájni,sokan túlélték már,de tisztán emlékszem,hogy rohadtul fájt mindig,talán az fájt a legjobban eddig életemben.Miért parázom ennyire,mit tehetek,és mi a hosszútávú megoldás?

2012. máj. 15. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Szedj be valami növényi nyugtatót... És ne nézz oda közben! Egyébként sok esetben téves a visszaemlékezés, nem fáj a vérvétel, ha nagyon bénán veszik le, akkor is jobban fáj az ha pl bevágod a lábujjad jó erősen a szekrény sarkába.
2012. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!