Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Önkénytelen összecsuklás. Miért?

Önkénytelen összecsuklás. Miért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mitől lehet az ha elég sűrűn önkénytelenül összecsuklik a térdem járás közben és mivel lehet ezt kezelni!?
2009. júl. 5. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg ki van fáradva a lábad, nekem lábedzés után szokott néha összecsuklani. Ez persze pihenéssel "elmúlik". Ha viszont nem sportolsz, és úgy csuklik össze, az gáz, akkor célszerű megerősíteni a lábad, persze az izületeket kímélve, végső esetben meg szorosab körbekötni, de az csak "tüneti kezelés", tehát nem sok értelme van, ha leveszed ugyanúgy össze fog csuklani
2009. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sok időm van edzeni, ráadásul ülő munkát végzek.

Jelenleg sajnos csak annyit tudok tenni, hogy teszek rá egy térdpántot de sajnos ez tényleg csak tüneti kezelés.

Nincs esetleg valami gyógyszer vagy vitamin, ami ilyen módon erősíti az ízületeket?

2009. júl. 5. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

vannak porcerősítők, de ez szerintem más nálad, mivel ha a porcok kopottak lennének, akkor recsegne a térded, vagy fájna. Olyan készítmény ami a szalagokat vagy izmokat erősíti, olyan nincs, csak edzés.

egyébként ha porcerősítő: [link] itt van olyan hogy joint-x ami gyengébb, vagy animal flex, az egy brutálabb fajta. De ezektől még ha porc gondod lenne sem szabadna csodát várni! Szerintem rendezd át a napirended, és sporotlj, hosszú távon csak ez lehet a megoldás!

2009. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!