Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

9hónapja költöztem a barátomhoz, albérletben vagyunk, ezért csak tartó zkodási helyként vagyunk bejelentve, ide ahol lakunk. szeretnék fogorvoshoz menni, mert nagyon fáj a fogam:/

fel is hívtam a körzeti fogorvost, erre ő lerázott azzal hogy ő nem lát el, mert ez csak tartózkodási, és nem állandó lakcím, ezért csak pénzért látna el.

Megkérdeztem pár embert, és sokak szerint tartózkodási lakcímmel is el kellene látnia!

Akkor most hogy van ez?



2012. jún. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogorvos SEMMILYEN indokkal nem rázhat le. A fogfájás kezelése ambuláns, úgyhogy húzza le inkább a diplomáját a toaletten. Idióta. Te meg kérdező,inkább menj el egy másik dokihoz,ha annyira fáj, ne szenvedj feleslegesen, ez a doki meg egy barom,ha ilyet mer mondani, semmi köze nincs ahhoz,hogy hol laksz.
2012. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, el kéne, hogy lásson. Ha nem így lenne, akkor a gyerekeimet sem látná el, meg engem sem, sem a fogorvos, sem a körzeti, márpedig ellát, holott a tartózkodási hely szerinti orvoshoz járunk.
2012. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főiskolás koromban koliban laktam, és végig a tartózkodási helyemen jártam mindenféle orvoshoz... ha egyszer most ott laksz, nem járhatsz a ki tudja hány száz kilométerre levő lakóhelyedre!

Minden rendelőnek van betegjogi képviselete, ezt ki is kell írniuk valahová. Én a helyedben ott tennék panaszt.

Más kérdés, hogy fogorvossal nem mer kötözködni az ember :)

2012. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!