Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Tündérhegyi Pszichiátriai...

A Tündérhegyi Pszichiátriai központban milyen jellegű pszichés problémákat kezelnek?

Figyelt kérdés
A párom húgát oda küldték be, de nekem nem mondták el, hogy pontosan mi a baja. Csak annyit mondtak, hogy nagyon ki volt borulva. Lehet hogy valami komoly? A honlapjukat olvasva olyasmi, mint egy csapatépítő tréning.

2012. júl. 3. 02:22
 1/3 anonim válasza:
Depresszió, pánikbetegség, evészavarok, egyéb személyiségzavarok. Drog és alkoholfüggőket is oda küldik felvételre, de őket sokszor elutasítsák és átküldik máshova.
2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Én ott voltam tavaly több,mint 4 hónapig. Kérdezhetsz privátban, ha gondolod:)
2012. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon sok embert bántalmaztak vagy bántalmaznak és azért van ott, mert az megviselte lelkileg őket
2012. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!