Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi alkalmasságit...

Egészségügyi alkalmasságit vagy micsodát a háziorvosom és készíthet?

Figyelt kérdés
Munkát keresek és kérik az érvényes alkalmasságimat még egy próbanaphoz is. Az egy dolog, hogy tüdőszűrésért 860.- forintot kell fizetnem, de ugyanott tegnap azt mondták 4000.- forint az alkalmassági díj. A háziorvosom ugyanezt elvégezheti esetleg olcsóbban?
2012. júl. 5. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem végezheti el, hacsak nincs ez irányú képzése és engedélye.
2012. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogsihoz valakinek már készített
2012. júl. 5. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A jogsihoz az alkalmassagit a haziorvos csinalja, de a munkahoz üzemorvos kell, szoval sztem is kell, hogy az orvosodnak papirja legyen rola. Ezen kivül - es megintcsak SZTEM -, ahogy a jogsinak vagy a tüdöszürönak megvan az ara, az üzemorvos is mindehol ugyanannyit ker. De hivd fel a haziorvost es kerdezd meg, az a legegyszerübb.
2012. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üzemorvos 1-ig van és háziorvosom délután 4-től rendel. Hétfőre kellenek a papírjaim. Lakcímkártyát is kell ma intéznem, mert ellopták. Eszméletlen lesz ez a nap. Azonban nekem tényleg minden ezer forint számít, semmi pénzem nincs :((( előző munkahelyemen készen a kezembe adták az alkalmasságit, orvost nem láttam...
2012. júl. 5. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!