Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Én tegnap léptem bele 1...

Drú123 kérdése:

Én tegnap léptem bele 1 rozsdás szögbe és nem let tőle semmi bajom nem ment föl a piros csík sem? Nem kérdés

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gondod?
2012. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de ha égig ér a piros csik menekülj
2012. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lilla73 válasza:
Várj csak pár napot! Amúgy mikor kaptál tetenusz oltást legutóbb? Nem kérdés.
2012. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 éve én is beleléptem (vagyis én bele ugrottam) egy rozsdás szögbe, de mivel ez olyan helyen volt, ahová nem lett volna szabad mennem, ezért nem szóltam szüleimnek, így nem is voltam vele dokinál, semmi bajom nem lett. Bár gondolom ehhez nagy szerencse is kell
2012. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szerintem8 válasza:
énis jártam már így és minden fertőtlenítés ellenére nekem elindult 3 nap múlva a piros csík, aztán kaptam egy szurit a popsimba és elmúlt :P
2012. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl: ma léptem bele egy szögbe, nem voltam vele orvosnál- meg semmi.. és eléggé aggódom remélem semmi különös bajom nem lesz! de csak egy kicsit ment bele nekem!
2012. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!