Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hepatitis? Mi a bajom? Szerint...

Hepatitis? Mi a bajom? Szerintetek milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony vérnyomással és heves szívveréssel mentem dokihoz. Elküldött laborba, majd megállapította hogy rejtett vashiányom van. Kiderült az is hogy a májammal gondok vannak mert GOT és GPT is volt a leleten. Amikor megvizsgált kérdezte h milyen régiek a tetkóim. 3-4 évesek és van 2 pc-m is. Azt is kérdezte h megy-e a hasam. Nem volt hasmenésem. Nem vagyok-e terhes. Beutalt egy csomó helyre. De olyan sokat kell várni az időpontokig!! Vashiányra fel irt egy gyógyszert amitől székrekedésem kellene h legyen. 2hét telt el most meg megy a hasam... Én ezt már nem értem! Nem régiben volt az érettségim és akkor nem izgultam, azt mondta édesanyám ogy most jöhet ki rajtam a stressz. Ilyen van??

2012. aug. 9. 08:13
 1/4 A kérdező kommentje:
jah 20/L :)
2012. aug. 9. 08:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Még az orvos sem tudja mi a bajod, hiszen elküldött mindenféle vizsgálatokra, ameddig ezeket el nem végzik csak találgatni lehetne, hogy mi a bajod, ennek meg semmi értelme.

Nem biztos, hogy az érettségi miatt utólag vagy stresszes, inkább arra tippelnék, hogy ideges vagy a betegséged miatt, félsz, hogy súlyos bajod van.

2012. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát tényleg félek egy kicsit.... Na jó! Nagyon!
2012. aug. 9. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Általános vérképbe beletartozik a májfunkciós vizsgálat is. Azért, mert kérte nem jelenti azt, hogy baj van a májaddal és azért kérte volna... Ha ezek magasak és bizonyítottan fél éven át folyamatosan magasak )GOT,GPT), akkor jön a hepatitis szerológia.
2012. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!