Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az hogy ha rendesek...

Miért van az hogy ha rendesek állok vagy ülök akkor normálisan tudom a számon a levegőt venni, viszont ha lefekszek akkor kicsit hörgök de csak én hallom. Ja és néha így fel tudom köhögni. De csak akkor van ez ha fekszek. Ugye semmi komoly?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is: szájon át nem veszünk levegőt. A száj evésre, ivásra, beszédre, puszi adásra és esetleg hányásra való. Vagys levegőt cal orron át szabadna venni. Hanyat feküdni a legegészségtelenebb. Feküdj oldalra, vagy hasra és próbáld ki az alábbi dolgot: este lefekvéskor tegyél az orrodba két-két 6x6-os gézlapot glacsinná gyúrva é ragaszd be a szádat. Valami baj már van a tüeteid alapján. Dohányzol? Esetleg asztmás, vag allergiás vagy. Amit ajánlottam, mindkét esetben csökkenti a tüneteidet /köhögés, hörgés/.
2012. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"csak orron át"
2012. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 vok szal nem dohányzok :DD őőő asztma nincs de allergia az van
2012. aug. 18. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, itt van az eb elhantolva! Szóval allergiás vagy. Az is egyfajata tüdőbetegség, bármily meglepő is. Ugyanaz a légzéstechnika vonatkozik rá,mint az alábbi link alatt megemlített asztmára. Tehát amiket leírtam, próbáld betartani, hogy javuljon az állapototd. Kicsi, 4-5 éves gyermekek sikerrel alkalmazzák ezt a technikát

[link]

2012. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!