Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az egészségügyi ellátásokról?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok olyan szerencsés,hogy szinte mindig kifogom a leghülyébb orvosokat,dolgozókat :D ?

Meséljetek :))


2012. aug. 31. 01:05
 1/3 Takács Jánosné ***** válasza:
Nem én is így vagyok vele ráadásul egészségügyi dolgozó vagyok és még így is utoljára hívnak be nem akarok elsöleni de utolsó sem.ez a mi szerencsénk.üdv.
2012. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is mindig kifogom a krémek krémjét, olyan szinten, hogy mikor bekerültem az EÜbe fontoltam meg komolyan, hogy ebből az országból el kéne költözni... Mert ilyen jó tapasztalatokat szereztem mind szakmai hozzáértés mind etikusság szempontjából. És akkor azt ne is említsük meg, hogy milyen jól lett az egész megszervezve.
2012. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jókat fogtam ki. Bár két háziorvost már lecseréltem, de a mostanival elégedett vagyok, ha vmire nem tudja a választ, továbbküld vizsgálatokra.

Kórházi orvosoknál járok többfele, küldenek ahova kell, ha szükséges kapok gyógyszert, v. kezelést. Ha kérdezek adnak választ, pedig hálapénzt nem adtam egyiknek sem soha. Pl fiamat mütötték két éve, és a sebész is nagyon rendes volt, pedig neki sem fizettem (kontrollon sem). De járunk (család): endokrinológus, reuma, sebészet, bőrgyógyász, belgyógyász, nőgyógyász, gyermekpulmonológus, háziorvos ...

2012. szept. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!