Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová menjek orvoshoz, kihez...

Hová menjek orvoshoz, kihez forduljak az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Március közepe felé kaptam egy jó nagy influenzát, azóta nagyon le van gyengülve az immunredszerem. Hatalmasra duzzadtak a nyirokcsomóim, kéthetente van egy egy-két napig tartó lázas időszakom. Gyakran kijön rajtam ekcéma, herpesz, afta. Mindig gyengének érzem magam, pedig lapátolom magamba a házi kiskertben nőtt zöldséget, gyümölcsöt, emellett szedem a Supradynt.


Voltam már nemibetegség-szűrésen is, de az negatív lett.


A háziorvosom nem foglalkozik velem, pedig minden hőemelkedésnél lemegyek hozzá, legutóbb ki is nevetett, amikor panaszkodtam neki. Egy apró faluban lakunk, 30 ill. kb. 40 km-re a másik falutól és várostól, így nem tudok másik háziorvost választani. Amikor júniusban lementem a helyettesítő háziorvoshoz, az nagyon megijedt és elküldött a laborba, ahol kiderült, hogy hét értékem rossz (kevés a vas, sok a fehérvérsejt pl.). A laboreredményt az állandó orvosom nézte meg, aki vastablettát írt fel. Ilyen eredmények alapján akár leukémiám is lehetne, de nem foglalkozik vele.


Az egyik nyirokcsomó már akkora a nyakamban, hogy nyomja az idegeket vagy az izmokat és sokszor fáj a nyakamat tartani.


2012. szept. 26. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj laborkontrollt kérni, hátha akkor jobban odafigyel. Jó lenne ha sikerülne tőle beutalót kérni belgyógyászati szakrendelésre. Ha mindez nem megy keress fel egy fül-orr-gégészeti szakrendelést, oda nem kell beutaló, ott mutasd meg a nyaki nyirokcsomókat.
2012. szept. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Őrs Eszter válasza:

Hagyd az orvosokat szerintem. Őket arra tanítják, hogy tüneti kezelést végezzenek mindenféle méreggel - hogy drasztikusan fejezzem ki magam. Én biológus vagyok, és a gyógynövények felé szeretném irányítani a figyelmedet. A fehérvérsejtek magas száma és a duzzadt nyirokcsomó is arra utal, hogy valami gyulladás van a szervezetedben. Emellett az immunrendszer erősítésére van szükséged, mint ahogy írtad is, de ehhez nem csak vitaminokra van szükség. Van számos immunerősítő hatású gyógynövény. A leghatékonyabb a Ganoderma lucidum, azaz pecsétviaszgomba. Ez gyulladások kezelésére is alkalmas. Itt nem illik weboldalt reklámozni, de most megteszem, hátha nem köveznek meg érte. Ezen az oldalon sokat olvashatsz a ganodermáról, más gyógynövényekről is, de többek közt az elérhetőségeimet is megtalálod arra az esetre, ha szeretnél még beszélgetni erről.

[link]

2012. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi kifogásom a gyógynövények ellen, de ez nem azt jelenti, hogy lebeszéljünk valakit a dokiról. Nagyon sok orvos is javasolja a gyógynövényeket.Fontos az okok kivizsgálása. Úgyhogy addig keress, amíg nem találsz lelkiismeretes dokit.
2012. szept. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!