Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap kell mennem vérvételre....

Holnap kell mennem vérvételre. Vizeletmintát is kell vinnem. De honnan tudok szerezni olyan kis üveget, amiben tudok vinni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen vinni, kapsz ott poharat, és ottani WC. Nekem ez vált be, nem kell öntögetni itthon. Millió egy féle edényben visznek be vizeletet. szüleim féldecis (pálinkás) üvegbe. Előnye jól zárható, hátránya nehéz beleönteni. Én amíg vittem csavaros orvosságos üveget (műanyag) használtam erre. Ha olyan gyógyszer van felírva vagy vitamin én mindig elteszem az üvegét.
2012. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vettem, steril kis üveg kapható direkt ilyenre, de ha van otthon bármilyen kis üveg amit tisztára sikálsz, az is megteszi, pl, lekváros, nescafés, stb.
2012. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen üveg megteszi amibe legalább 2 dl vizelet belefér, pl. ecetes torma üvege, vagy az olivabogyós üveg,köptetők, köhögéscsillapítók üvege is jó, de megteszi a kisebb 3 dl-es befőttesüveg is. A lényeg hogy jól záródjon, és utána meg vagy megtartod erre a célra ( ha rendszeresen jársz vizsgálatokra ) vagy eldobod.
2012. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott adnak egy poharat, amibe belenyomod és kész. :D
2012. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen vinnék jól kimosott (akár kisebb lekváros üveg) üvegben, mert egyáltalán nem biztos, hogy ott fogsz tudni pisilni. Nekem 2x nem sikerült, azóta kizárólag viszem és inkább ott átöntöm.
2012. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan abba kellene pisilni, amit ott adnak, de szerintem sok nőnek ez nem megy. Én jól kiszoktam mosni egy kis befőttesüveget ( akkorát mint az Erős Pista üvege), abba otthon belepisilek és elviszem. A vizeletadóban meg szépen átöntöm. Titokban :)

De azért megnézném én, hogy mennyire sterilek azok a kis műanyag pohárkák, amik csak úgy fejjel lefele vannak odaállítva a pultra és le sincsenek zárva.

2012. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pont úgy jártam, hogy kellett volna vizeletminta és ott meg nem tudtam pisilni. :( Pedig ott voltam még vérvétel után vagy fél órát is.:(((
2012. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!