Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyik karom a másik kétszeresé...

Egyik karom a másik kétszeresére van dagadva mi baja lehet?

Figyelt kérdés
szóval leginkább ami fáj aza bicepsz rész a hajlattól felfele kis területen rendesen be is van keményedve olyan másfél hete akkor intravénásan szúrtam metadont és kristályt annak nemtudom mennyire lehet köze hozzá lehet egyik mellé ment nem vénába talált de nem így kéne ki néznie de az alkar könyök is 2xese valami ötlet?

#bicepsz #kar #dagadt #intravénás használat
2012. okt. 30. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt szó szerint mellé szúrtad doki irán,mert levágják.
2012. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán menjél orvoshoz...
2012. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
holnap megyek orvoshoz az tuti de idáig lábra se tudtam álni mert az is kétszerese volt de annak kis borogatás elég volt. még zacher doktor mondta detoxba hogy felkéne vágni múlthéten egy sebésszel de pont ezt a részét próbálom elkerülni valami alternatív gyógymód?
2012. okt. 30. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:
egyébként volt hasonló probléma a kézfejemnél ott konkrétan párakötéssel meg lett oldva már nem emlékszem pontosan hogyan de másnapra kifakadt ezt egy rongyal és folpakkal kötögetem jó 3napja de semmi....
2012. okt. 30. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Talán ha nem szurkálnád magad minden sz.arral, akkor nem rohadna le a karod.

Ne otthon barkácsolj, hanem hallgass az orvosokra.

2012. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!