Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek a csípőjéből vettek...

Akinek a csípőjéből vettek már ki csont anyagot, az megosztaná velem az élményeit, tapasztalatát? Hogyan zajlik ez az egész? Teljesen le kell vetkőzni még a műtőbe érkezés előtt? A műtét után van e lábadozási idő?

Figyelt kérdés
A beavatkozásra azért van szükség , mert valahonnan pótolni kell a felső állkapocsban levő minimális csonthiányt.
2012. dec. 7. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Télikabátban tolnak be a mütöbe,teljes menetfelszereléssel,hogy a mütét után azonnal mehess a gyakolótérre.Hogy miket tudnak kérdezni eggyesek??!!!
2012. dec. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ócska b.zi troll vagy öcsém. Sikerült kiragadnod a kérdésemből a leglényegtelenebb részletet....menj, aztán húzd le magad a wc-n- jobb lesz az mindenkinek.
2012. dec. 19. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már vette ki, a nyakamba kellett, mert eltörött a nyakcsigolyám, és azt ugyanazon műtét során át is ültették oda. Neked is beteszik egyből? A kórházba hamarabb kell befeküdni, feltehetőleg előző nap, hogy előkészítsenek a műtétre. A műtőbe a pizsamádban mész be, amiben a kórházban fekszel, valószínűleg nem is te mész, hanem a műtősfiú betol gurulós ágyon, ott már a többit a műtős személyzet elvégzi, neked nem kell öltözködnöd-vetkőznöd. Valószínűleg 1-2 napig benn is kell maradnod utána, hacsak nem 1 napos sebészeten csinálják, ott másnap kiengednek.
2012. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekem a csípőmből fognak csontanyagot kivenni. A felső állkapcsomban kell pótolni egy minimális csonthiányt. Még egyszer köszönöm a válaszod, nagyon sokat megtudtam belőle. :)
2012. dec. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!