Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy csomó a fültágítóm...

Van egy csomó a fültágítóm felett, a fülcimpámon. Elvileg zsírcsomó, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Már utánaolvastam, és sok helyen azt írták, hogyha van egy fekete kivezetőnyílása, akkor zsírcsomó és házilag kitudom nyomni, vagy ha nem piszkálom elmúlik. Fültágítóm van, és ha beleteszem akkor piszkálja a csomót, aminél már a bőröm kicsit lilás, ha kiveszem meg egy idő után beszűkül a lyuk :/. Tegnap még csak akkor fájt mikor megnyomtam, estére másfajta fültágítót tettem bele, ami úgylátszik jobban piszkálta a csomót és már fáj úgy is, ha nem nyúlok hozzá. Fürdés után próbálkozzak azzal, hogy kinyomjam házilag, vagy lehet valamivel kenegetni ami elmulasztja?

2012. dec. 8. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakember szukseges, talan kozmetikussal nezesd meg, mivel tisztitasra van szukseged, s igy egy kozmetikus ezt eltudja vegezni, viszont ha masrol lenne szo, akkor viszont tovabb iranyit pl.
2012. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy az orvos megvágná.
2012. dec. 8. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hentesek, azt teszi az orvos, amit szükségesnek tart, úgy hogy irány a fülészet
2012. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
holnap elmegyek, ha van egyáltalán doki. megnyomkodtam, nagy hülyeség volt mert mégjobban fáj, és nem jött semmi belőle.
2012. dec. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!