Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van arra lehetőségem, ha nem...

Van arra lehetőségem, ha nem a helyi orvoshoz akarok kerülni (nem beutalóval saját körzetbe), hanem az általam választott teljesen másik orvoshoz másik kórházba?

Figyelt kérdés
Nem tudom eléggé érthető voltam. Lényegében szeretném a betegségemet másik orvossal is megvizsgáltatni.

2013. jan. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az általad választott orvostól kell megkérdezned, hogy beutaló nélkül fogad-e és hogy mikor,mert ha a másik kórház nem a Te körzeted, nem kell fogadnia, viszont elvállalhat.
2013. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kérj a háziorvostól beutalót és itt


[link]


megnézheted, hogy hova tudsz menni. ott kötelesek ellátni.

2013. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Még egy kérdésem lenne, hogy nekem ezért külön kell fizetnem a kórháznak?
2013. jan. 6. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
ha tb-re mész akkor nem.
2013. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmész megkéred a kiválasztott orvost, hogy szeretnéd ha megvizsgálna és ilyen esetben nála mik a formai követelmények .

Egyébként én körzetileg Nyíregyházi kórházhoz tartozok, de soha nem voltam még ott kórházban egy orvosnál sem, elszállt a bizalmam ... félre kezeltek 18 éves voltam érettségi előtt egy hónappal , tele tervekkel stb... erre átvittek mentővel Debreceni Klinikára, ahol egy hét alatt helyre hoztak. Azóta bármi van Klinika, recepció az adott osztályon, kérek egy orvost és megbeszélem vele ez és ez. De nekem a házi orvos előbb húzgálta a száját, később belátta én nem fogok menni az helyi kórházba és oda adja a beutalót ahová kérem.

2013. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!