Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Fábos Beáta Kaposvári...

Dr. Fábos Beáta Kaposvári bőrgyógyász nagyon drága? Akne kezelésről lenne szó.

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 16:39
 1/2 anonim válasza:
58%
Senkinek nem ajánlom ezt az orvost.rendelési időben nyugodtan intézi a magánbeszelgetéseit.köszönni nem tud.a diagnózist az asztal mellől, tőled 2 méterre állítja fel,úgy,hogy előtte a betegségedre utaló kérdést egy darabot nem tesz fel.látszik,hogy inkább a körmét lakkozná ahelyett hogy rendel.katasztrófa!!!!szakmailag 0. de lehet, hogy -1.
2017. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval, szerintem ez a nő utálja a munkáját. Folyamatosan fintorgott mikor kérdezni mertem tőle valamit, meg tisztára kimérten viselkedett, fellengzősen beszélt velem, mint pácienssel. Na persze mikor elvette a kezelés díját, megejtett egy mosolyt... szerintem is katasztrófa, senkinek nem ajánlom, vannaka ezerszer kedvesebb bőrgyógyászok Kaposváron.
2018. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!