Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 22 hónapos Kislányom minden...

22 hónapos Kislányom minden éjszaka 3-4 órát folyamatosan köhög. De nem beteg. Mit tegyek, hova vigyem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta éjszakákon át szenvedünk a Kislányommal, mert akármilyen pózba teszem (ülve, hason, háton, oldalra fordítva..) egyszerűen köhög, és egyre rosszabbul. Fulladozó köhögése van Orrán próbálja venni a levegőt, de ez köhögést idéz elő. A köhögése meg vagy fulladozást, vagy hányást idéz elő. Volt, hogy szinte minden nap vittem egyik orvostól a másikig, és hiába vizsgálták, megállapították, hogy tökéletesen egészséges, csak 3 dologra tudták ráfogni a köhögését:

1. "Allergiás a Bio Kókusz matracra, és inkább szivacs matracot vegyünk neki." - Ez biztos, hogy nem igaz, mert majdnem mindig a Párom és Köztem alszik el a gyerek, és mi szivacsmatracon alszunk. De a pihenőszékében is köhög.

2. "Vírus támadta meg a nyálkahártyáját, ez irritálja, és ez gyógyul nagyon lassan, akár 4-6 hétig is." - A 4-6 hét letelt, kb. 2-3 hétig nem is volt semmi, de most 1 hete újra kezdődtek a köhögései...:(

3. "Nagy az orrmandulája, és ez gátolja a légzését, de ez hideg időben mindenkinek megduzzad, várni kell tavaszig, nyárig, és ha nem enyhül, akkor fül-orrgégész megvizsgálja..." De addig még hónapok vannak!!!!:((( Addig a Gyerek se fejlődik rendesen, mert egy éjszakát se tudod nyugodtan végig aludni!:(((


2013. febr. 14. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kruppos?

Nem túl száraz a levegő?

Allergiavizsgálaton volt már? (háziporallergiával volt ilyenem)

2013. febr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, annak, amit írtál. Lehet tényleg kruppos...:( mert a tünetek nagyon megegyeznek. Ja és azt elfelejtettem írni, hogy olyan légzése van egész nap, mintha teli lenne az orra. Szortyogva is lélegez néha, meg csak a száján veszi a levegőt. De hiába használom az orrszívót, semmi nem jön ki. sőt, teljesen tisztának érzem. És napközben száján veszi a levegőt, de mihelyt cumi van a szájában, akkor az orrán át teljesen tisztán lélegez. Este viszont cumit se adok már neki, és mégis próbál az orrán levegőt venni, de mihelyt nagyobbat lélegez az orrán elkezdődik ez a fulladásos köhögés, aztán az ökrődés, sírás...stb. De ma majd rákérdek a doktornőnél. Köszönöm az ötletet.:)
2013. febr. 15. 01:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangos hideg párásítást az ágya mellé próbáltál?
2013. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok a lányoddal, kérdező? Azóta már nem köhög ennyit minden éjszaka?
2021. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!