Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukám sosavat ivott 2...

Kicsibubuka kérdése:

Anyukám sosavat ivott 2 honapja történt 2 hete tudot enni de most már megint nem tud, a vizet is alig tudja inni nem nagyon akar neki lemenni mi az oka?

Figyelt kérdés
talán most gyogyulhat neki vagy sebesedig a torka?nem tudom..életveszélyben volt mikor bevitték kedden kel neki viszamenni

2013. febr. 16. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Jézusom! Hogyan történt?

Szerintem ne várjatok keddig, ha nem tud inni, enni. Menjetek be a kórházba ügyeletre.

2013. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán orvost kéne kérdezni.
2013. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak elszomorítani, de nekem is volt egy ismerősömm, aki sósavat ivott és még egy hónapig élt. Sőt, még fuvarozott is a lovával. Rettentően lefogyott, mielőtt meghalt. Persze ő sem tudott se enni, se inni.
2013. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miután a sósav egy maró folyadék, sérült a garat és a nyelőcső nyálkahártyája. Itt gyógyuláskor hegesedés keletkezik, ami szűkületet okozhat. Lassan gyógyul, de egyre jobb lesz, lehet hogy kell tágítani 1-2x, de sokat fog javulni. Kitartást hozzá mindkettőtöknek.
2013. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jesszus :O

Hát amúgy lehetséges igen attól, hogy gyógyul a seb, de ha tényleg baj van, menjetek kórházba :/ mert inni azért kell...

2013. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy már is ennyien irtatok tud inni csak nehezen a huslevesböl sem megy neki le a tészta csak nehezen,vissza köhögi sajnos..baja nem lehet már elvileg mert 2 honapja történt nem lyukadt ki semmije..tegnap engedték haza,volt elmegyogyban is..öngyilkossági hajlama volt sajnos..Egész jol van csak hát sokat fogyott,és most bosszantja hogy nem tud enni vagy is csak nehezen nagyon nehezen,1-2 falatot küszködve..de én mondtam neki hogy fel épül,és én is gondoltam hogy sebes neki,de job lesz remélem :)
2013. febr. 16. 19:44
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és a tejbegriz meg iylenek mennek neki szoval nem nagyon éhezik csak na a jo szalonna meg a jó kis káposztás paszuly hiányzik neki:)Meg nekünk is roszab lesz igy enni elötte ma pl lapcsánkát csináltunk,és abból evett de csak vagy 2 harapást nem eröltette..
2013. febr. 16. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyétek vissza, ők jobban tudják majd, hogy mi a helyzet.
2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!