Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért húzódik el egy agyműtét,...

Miért húzódik el egy agyműtét, mért tart több mint három négy óra hosszáig? Ez jót vagy rosszat jelent? Van itt olyan aki átesett sikeres beavatkozáson, vagy ismer olyat aki igen, és teljesen felgyógyult?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy késve kezdték,attól hogy betolták a műtőbe (hasi műtétem volt,betoltak,fél órát kellett várni adminisztráció miatt,kinn már idegbeteg lett párom)


Mit mondott az orvos,meddig fog tartani?

2013. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak tizenórás agyműtéte volt.Azóta is él,és virul.Nyugi,nem lesz semmi baj,ez mégiscsak agy,nem egy vakbél,nem szabad kapkodni.
2013. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az orvosok négy órát mondtak kb, meningeoma-val műtik az egyik nagyon közeli hozzá tartozómat. Az orvosok bizakodóak voltak, szeretnék én is az lenni, de nagyon félek.
2013. febr. 20. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt agyműtétem, azóta is egészséges vagyok!

nagyon aprólékos, óvatos munkát igényel.

a műtét után egy héttel már otthon voltam :)

ugyanúgy 6 hét a lábadozási időszak, nekem vissza kellett járnom mri-re, hogy tényleg minden rendben van-e, de az már rutin lesz :)

2013. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. Nagyon rettegek most is sírok. Ha valami baj történik nem tudom hogy élem túl. Természetes hogy ennyire félek?
2013. febr. 20. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy természetes.Amikor anyumat műtötték,egész nap csak bambultam magam elé az iskolában,és masszív hányingerem volt az idegtől.Életem leghosszabb napja volt.
2013. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Természetes hogy félsz.


Ha átcsúszik 5-6 órába,akkor se gondolj a legrosszabbra,bármi miatt elhúzódhat.

2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az agy elég nehezen hozzáférhető meg nem is tünik jó ötletnek kapkodni benne. Altatással, feltárással, visszazárással, ébresztéssel egy rutin vakbélműtét is egy óra. Az, hogy operálható már önmagában jó hir, az agyat nem babrálják, ha nem látnak jó esélyt arra, hogy eredményes lesz a műtét.
2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megírod, hogy minden rendben ment-e?
2013. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Szerencsére minden jól ment, a műtét nagyjából 8-9 órás volt. Beszéltünk az orvossal túl van a nehezén már magához is tért. Még az intenzíven van, de minden rendben. Hát reméljük a legjobbakat. S még egyszer köszönöm.
2013. febr. 20. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!