Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A látogatási tilalom ellenére...

A Főnök kérdése:

A látogatási tilalom ellenére hogyan látogassam meg a szeretteimet?

Figyelt kérdés

Tudnátok-e segíteni mondjuk mit kéne mondani a bejáratnál esetleg kérnek-e valamit vagy csak simán be lehet menni?

Persze nem akarok elterjeszteni semmit, nem vagyok beteg és nem nagyon érintkeznék a kilincsekkel, szóval nyilván csak ésszel. Válaszokat előre is köszi.

Üdv!



2013. márc. 8. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Be lehet menni én is mentem már, be egyébként csak a kórtermekbe nem lehet bemenni, ha olyan helyen vagy ahol van külön rész látogatóknak ott tartózkodhatsz. Ha esetleg ott vagy az osztályon akkor az ápolónak kell szólni hogy kit mentél meglátogatni.

Egyébként ha közeli hozzátartozó vagy beengednek nem csinálnak belőle nagy ügyet.

2013. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért nyilván le fogtok pontozni, de mindegy... Ne látogasd meg őket. Az, hogy Te nem vagy beteg, nem jelenti azt, hogy nem hordozod magadban a betegséget (csak lehet, hogy még lappang, vagy ki sem fog alakulni benned a betegség, mert erős az immunrendszered, de a kórházban fekvők attól még elkaphatják tőled).


Persze, tudom, hogy ilyenkor jól esik neked is és a rokonaidnak is, ha meglátogatod őket, de a látogatási tilalom alól nincs kivétel.

2013. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszi szépen akkor megpróbálom majd!

Elvileg csak ketten vannak a kórteremben és az anyukáját és édesapját beengedték már. :)

2013. márc. 8. 18:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt az álláspontot is megértem, ezért is írtam, hogy óvatosan csinálnám a dolgot, nem akarok senkinek sem rosszat, akarva és akaratlanul sem.
2013. márc. 8. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

tisztelem a kitartásod, és azt is, hogy meg szeretnéd látogatni a szeretteidet.

gondolj arra, hogy ezzel a többi beteg egészségét fenyegeted. lehet, hogy te is hordozója vagy valami betegségnek, csak nem tudsz róla. ha nagyon szeretnél, akkor ajánlom, hogy viselj szájmaszkot a látogatásod alatt. szerintem nem fognak hülyének nézni, elvégre egy kórház.

2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En azt javaslom ne látogasd meg. Esetleg ha ki tud menni a hozzátartozód az osztályról akkor úgy oldjátok meg. Kórházban dolgozok, nem akarok megbántani senkit, de hidd el hogy ezekkel a dolgok nagyon kiborítóak tudnak lenni. Mindenki szeretné meglátogatni a szeretteit és mindenki azt mondaná hogy nagyon óvatosak lesznek, és akár 100x kezet mosnak ha az kell. De hidd el a látogatási tilalmat nem véletlen vezetik be. Tiszteletben kell, kellene tartani azt, hogy más betegek is vannak a kórházban, és ők esetleg szeretnék komolyan venni a tilalmat.

2013. márc. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!