Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A házi orvosnak ki menyit...

A házi orvosnak ki menyit szokott adni?

Figyelt kérdés
Főleg ha házhoz megy?
2013. ápr. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
5 percet
2013. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Még sosem jött házhoz, a rendelőben meg nem adok neki semmit.
2013. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Egy fillért sem. Azért kapja a fizetését, hogy abból éljen. Ha pedig félrekezel, mert nem kap hálapénzt, vagy én perelem be, vagy az örököseim, de akkor aztán a zokniját is elperelik róla!


Régen, amikor az orvoslás még nem volt ennyire gány, mint ma, különösen Mo-n, egy valamirevaló orvos esőben-hóban-fagyban lovon vagy gyalog a térdét is lejárta a betegeiért. Ő ment hozzájuk és nem fordítva.


Sokszor pénzt sem tudtak neki adni, csak terményt vagy egy kupica páleszt a hidegben. MÉGSEM mondta azt, hogy otthagyom a hóban a vajúdó asszonyt, hogy haljon meg gyerekestül, vagy a tífuszost, a skarlátost és a többieket, csak mert nem ad hálapénzt!


Én ezt tartom szem előtt. Soha, semmikor nem adtam hálapénzt és nem is fogok a jövőben sem adni. Kaphat egy doboz csokit, esetleg. Pont.

2013. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Azt láttam kiírva egy háziorvosi rendelőben, hogy az ellátás ingyenes, a kiszállás 2000 forint.
2013. ápr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig sem adtam semmit, ezek után meg pláne nem fogok, mert a saját szememmel láttam, hogy az adataimmal, megkeresi ő a saját pénzét, ha évekig felé sem nézek akkor is. Elköltöztem, és az új helyen átkérte a doki az adataimat a régitől, és több vírusos meg bakteriális fertőzésem is volt az elmúlt években, legalábbis papír szerint, ehhez képest egyszer voltam nála az elmúlt három évben, akkor is jogosítványt csináltatni. Mire is kellene pénzt adnom neki?
2013. ápr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzánk sokszor kell kijönnie az orvosnak házhoz, nem kér érte semmit, ezért karácsonykor szoktam neki adni egy ajándékcsomagot.
2013. ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!