Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egész télen fájt a kezem a...

Egész télen fájt a kezem a hidegben, viszketett és piros volt, ahogyan a fülem is, nem hordtam kesztyűt meg sapkát mert nem szeretem. Ma találkoztam a nagymamámmal és látta kezemet, és azt mondta ez bizony hidegallergia. Lehet az?

Figyelt kérdés

Mit jelent? Mit tudok ellene tenni? Ez lehet az? Elmagyarázná valaki?


Értelmes válaszokat légyszíves!


2013. ápr. 5. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.A hideggel érintkező bőrfelület vörös és viszket.De ezt máskor is tapasztalnád. A kiütések körülbelül fél óráig tartanak.De ezt máskor is tapasztalnád.Hideg tárgyak kézben tartásakor,amikor hideg ételt fogyasztasz.

Legkönnyebben úgy tudod ellenőrizni,ha egy kis jégkockát a bőrödhöz szorítasz. Ha kivörösödik,elkezd viszketni biztos,h arról van szó.

2013. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy létezik olyan is, hogy valaki a melegre allergiás.
2013. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban, jobb ha októbertől májusig rászoksz a kesztyűre, kezed nemionos mosdatókrémmel mosod és havi egy tubus kézkrémet elhasználsz.
2013. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!