Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hörgőtükrözés milyen érzés?...

Hörgőtükrözés milyen érzés? Akinek volt leírnátok a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
25-én megyek és félek.de n em annyira vészesen csak nem tudom menjek-e.
2013. ápr. 18. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha menni kell, akkor menjél mindenképpen, és nem akarlak elijeszteni, de cimborámnak volt, és annyit mondott róla, hogy ennyire még semmi sem fájt neki.
2013. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban csinálták, úgy 11 éves voltam. Nem tudom, most hogy megy, nekem fiberoscoppal csinálták. Nem altattak el, bódítást sem kaptam, viszont arra emlékszem, hogy az orvos nagy gondot fordított az érzéstelenítésre. Egy fecskendővel nyomott be érzéstelenítő folyadékot a torkomba. Nekem ez volt a kellemetlen, nem a beavatkozás. Az eszközt az orromon keresztül vezették be. Semmi fájdalmat nem éreztem, csak folyamatos köhögési ingert. Nem is tartott sokáig, de gondolom, ha mintát is kell venni, akkor kicsit tovább tart. Nagyon féltem előtte, de visszagondolva, nem kellett volna. Van merev eszközös tükrözés is, az előtt viszont elaltatnak, azt biztosan tudom.
2013. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azt mondta doki hogy érzéstelenítve lesz.annyira nem félek ,inkább tartok tőle
2013. ápr. 18. 15:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak néhány hónappal ezelőtt volt. Előtte már nagyon régóta halasztgatta, mert rettegett tőle, de azt mondta, hogy ha ezt tudja, hogy csak ennyi az egész, akkor már régen megcsináltatta volna. A torkába fújtak Lidocain spayt, állítólag ez volt a legrosszabb része a vizsgálatnak és utána semmit sem érzett. Néhány perc alatt készen volt a vizsgálat.

Neki nem voltak rossz tapasztalatai ezzel kapcsolatban.

2013. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze természetes, hogy az ismeretlentől tart az ember, de valóban jobb az ilyenen túlesni, és nem halogatni. Nekem gyerekként nem volt lehetőségem halogatni, csak sodródtam az eseményekkel. Nem lehet, hogy inkább az aggaszt, hogy ("ne adj Isten") találnak valami rendellenességet?
2013. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nagyon aggaszt!!jól látod a dolgot.1 éve hetente 2-3 alkalommal vér jön fel köhögéskor a tüdőmből.már találtak egy daganatot a pajzsmirigyemen,de nem az okozza.
2013. ápr. 19. 09:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2014. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dohányzol ?
2014. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
túléltem.nagyon ilyesztő és kellemetlen volt.a lidokain beadása volt talán a legrosszabb.meg a sok felgyűlt váladék .hörögtem tőle és mikor leszívták az ápoló durván csinálta.de túléltem.csak tágabb capillárisokat láttak de a vér köpésre nem ok.nem dohányzom.
2014. júl. 12. 14:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kellemetlen, hogy úgy érzed mintha nem kapnál levegőt. Én is kaptam érzéstelenítőt, de többször is rámjött köhögési roham és az nagyon fájt.

Sajnos én már sok ilyenen túl vagyok, közel sem a legfájdalmasabb volt, a gyomortükrözés pl rosszabb volt, utána sokkal tovább voltam rosszul. Ott ráadásul azt merték hazudni hogy nem fogok érezni semmit és semmi érzéstelenítőt nem adtak.

2015. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!