Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endoszkópos vizsgálatot...

MuSky kérdése:

Endoszkópos vizsgálatot (gyomortükrözést) minden további nélkül lehet kérni altatásban?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Nyíregyházi kórházba van beutalóm,de nem tudom vajon kérhetem-e majd,hogy altassanak. Úgy tudom van orvos aki inkább azt ajánlja.

2013. máj. 4. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2013. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Sokkal nagyobb az altatás kockázata egy kétperces tükrözéshez minek altatás?
2013. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy tudta,hogy fél órás a tükrözés.
2013. máj. 4. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
A tükrözés tényleg nem 2 perc,de az igazán "kellemetlen"része annyi.Amikor az endoscopot levezették utána már könnyebb.Vastagbéltükrözésnél gyakorlat az,h altatásban végzik,gyomortükrözésnél nem.
2013. máj. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A vastagbéltükrözést is inkább bódításban.

Az altatásnak mindig van egy rizikója, ezért csak indokolt esetben csinálják.

2013. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen úgy látom akkor már inkább megéri a bódítás és csinálják is sok helyen, debrecen,miskolc,pest csak pont nyíregyházán nem találok.
2013. máj. 4. 10:20
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia kérdezdmeg a Klio klinikán.Én most fogok juniusba haza jönni egy gyomortükrözést akarok én is bar én nem akarok altatást.Nem kell félned ezzen át kell esni ahoz hogy megfelelő legyen a diagnozis
2013. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Úgy hallottam borzalmas altatás nélkül, igazi szenvedés.

Sajnos rám is ez vár :(

2013. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!