Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kétoldali fess és orsövény...

Kétoldali fess és orsövény műtét után ez normális?

Figyelt kérdés
hétfőn volt ez a műtét, azt mondták pár napig savós váladékozás előfordulhat de semmi többet. nekem csütörtök óta tömény váladékcsorgás van a torkomban (pedig azt hittem a műtét ettől is megszabadít) ami hol fehér, hol barna, de tegnap amikor már meg volt engedve az orrfújás, nagyon óvatosan kifújtam, és tömény vér ürült belőle,elég sok, majd kb 2 órára rá tömény vért köpködtem ki ami folyt le a torkomra. nem tudom normális-e műtét után 1 héttel ekkora vérzés
2013. máj. 5. 11:01
 1/1 A kérdező kommentje:
holnap délelőtt vagyok beírva kontrollra de ott sme kérdezik meg soha hogy vagyok, alig lehet jelentkezni h kérdeznék...még azt sme mondták el hogyan zajlott a műtét meg semmi, annyira rohannak a betegekkel h nincs idejük felvilágosítani a pácienst :(
2013. máj. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!