Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell beutaló baleseti sebészet...

Kell beutaló baleseti sebészeti ambulanciára?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy el kell majd mennem traumatologushoz, vagy menjek csak simán az SBOra? Csak ott meg nem szívesen látják el a nem friss sérültelet. Mentős látott de nem vittek kh-ba mert annyira nem volt súlyos a dolog.
2013. máj. 12. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell.menj nyugodtan kötelesek ellátni.
2013. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

balesetire nem kell beutaló

én voltam párszor

először mentő vitt, de hát ez persze más

aztán kétszer a lábamon sétáltam be, egyik egy ájulás utáni pukli, a másik üvegszekrény miatti sérülés

aztán párszor voltam még lábamon lévő izéke miatt, amit mai napig nem tom mi volt, de ki kellett vágni és összevarni..

ja meg még voltam párszor gyerekkoromba, kutyaharapás, másik ájulás, fűrész általi sérülés, vasvillába lépés

na mindegy, kicsit elkalandoztam

nem kell szerintem

2013. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!