Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A visszautalás, hogy van az...

A visszautalás, hogy van az egészségpénztáraknál? Mire lehetne még kihasználni? Részletesen alább

Figyelt kérdés
Gondoltam egyet és hétvégére elmegyek masszázsra. Látom ám, hogy ott azt írják, hogy aki tagja xy egészségpénztárnak, az 100%-ban visszaigényelheti a masszázs díját. Ehhez kapcsolódik kérdésem is. Most tényleg odamegyek, fizetek a kártyámmal, vagy kérek számlát, és amennyivel csökken az egészségpénztáram, az x idő után újra megjelenik rajta? Ha ilyen egyszerű, akkor mi akadályoz meg, hogy gyakran elmenjek ilyen költséges masszázsra? Másra nem használom a tagságomat, mert gyűjtök rajta egy jövőre esedékes szemműtétre. De ha addigra újratöltődik folyamatosan, akkor akár rendszeresíthetem is, nem? Sőt, akkor tudnátok ajánlani más dolgokat is, amivel jobban ki tudom használni a befizetett összegemet? Persze anélkül, hogy a jövő év októberi műtét (mely a teljes összeget felemészti) visszatérítése ne csökkenjen? Előre is kösz!
2009. okt. 7. 11:41
 1/1 anonim válasza:

Magától nem töltödik fel a kárytád! Erre valaki pénzt utal, gondolom a munkáltatód utal rá havonta valamilyen összeget!


Ha számlát kérsz a masszázsról és felküldöd a pénztárnak, akkor azt az összeget leveszik a kártyádról és átutalják a bankszámládra. ha kártyával fizetsz, az ugyanúgy működik mint a bankártya, ennyivel kevesebb lesz rajta az összeg!


Eléggé le van már korlátozva, hogy mire használhatod fel, én leginkább szemüveget szoktam csináltatni vele és a patikában vásárlok!

2009. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!