Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szent Rókus kórház nőgyógyásza...

Szent Rókus kórház nőgyógyászatáról mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig szegedre jártam nőgyógyászatra, viszont most felköltöztem pestre a 8. Kerületbe és a közeljövőben kéne mennem vizsgálatra.


Érdeklődnék, hogy milyen ott a szakrendelés, milyenek az orvosok, illetve hogyan működnek ott a dolgok (időpont kérés, bejelentkezés...stb). Mennyire ajánljátok?


Ha van valakinek jobb ötlete, hogy a 8.kerületből hova mehetnék még, azt is szívesen fogadom.


Viszont mindenképpen csak férfi orvoshoz szeretnék menni



2013. jún. 4. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit tudnod kell, hogy a Rókus nem illetékes ellátója a 8. kerületnek. Tehát előfordulhat, hogy nem fogadnak (bár nem szoktak elküldeni, de benne van a pakliban). A területileg illetékes eü intézmény az Auróra utcai rendelő. Ott van nőgyógyászat is, időpontot kell kérni.


Egyébként személyes tapasztalatom csak Dr. Halmos László főorvossal van (a Rókusban), alapvetően meg vagyok vele elégedve.

2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A 8. Kerületiek tényleg csak az auróra utcai rendelőbe mehetnek ingyenes nőgyógyászati szakrendelésre?


Párszor jártam már ott, de ha nem muszáj, nem szívesen tenném be oda a lábamat!

2013. jún. 4. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta a 8-ban lakom, vidéki lakcímem van. Én a Klinikákhoz jártam régebben, ott van egy nőgyógyászati ambulancia, ott fogtam ki a dokit, aki a mai napig kezel. Viszont ő már csak Százhalombattán rendel ingyen, így oda járok le, egyébként teljesen másik megyébe szól a lakcímem. Nem kötelező az Auróra utcai rendelésre menned egyáltalán, mindenhol ellátnak, ahol van kapacitás - engem pl. évek óta Battán. Egy éve kellett esemény utáni tabi, akkor is a Klinikákhoz mentem, ott az ambulancián mindig rendel valaki és ha kivártad a sort, akkor kezelnek is. Ha ez nem annyira tetszik, akkor mehetsz akárhova, ahol szimpatikus orvost találsz és bejelentkezel hozzá.
2013. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos az a gond, hogy ez tényleg nem ilyen egyszerű... háziorvosom azt mondta, hogy nem mehetek 8.kerületi lakosként akárhova. vagy Auróra utcai rendelő, vagy magánorvos, vagy esetleg kérdezzem meg a Szent rókust... Csakhogy őket hiába próbálom elérni, mindig foglalt a vonal...


Amúgy meg a 8.kerületbe vagyok bejelentve

2013. jún. 4. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy az én háziorvosom Heves megyében csücsül a rendelőjében, én pedig úgy 8 éve járok orvosokhoz Pesten - mivel orvos miatt nem utazok vidékre, csak azért mert még nem lett új állandó lakcímem. Tehát tegyél egy próbát, ha engem évek óta ellátnak máshova bejelentettként, akkor téged se küldenek el. Más lenne, ha kellene beutaló, mert akkor nyilván oda adnak, ahová tartozol, de nem kell.
2013. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!