Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 17 évesen mindenképp ifjúságps...

17 évesen mindenképp ifjúságpszichiátriára "akarjak" bekerülni?

Figyelt kérdés

Mivel nyár van, ezért ugye kétséges hogy lesz-e időpontom, sajnos későn jöttem erre rá, de nagyon fontos lenne, hogy még iskolakezdés segítséget kapjak, vagy legalább elkezdődjön a folyamat.

Jártam már pszichológusnál és első körben most is odamennék, hátha nem is olyan rossz a helyzet mint gondolom de nyáron zárva van a nevtan úgyhogy ez sem megy és más ingyenes lehetőséget nem találtam.

Tehát, ha nagyon késői időpontot akarnak adni, megpróbálhatom a felnőttet, vagy ugyanez lesz a helyzet, vagy nem véletlenül van szétválasztva az ifjúsági a felnőttől?

köszönöm előre is!



2013. jún. 25. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nekem most egy kicsit zavaros, de ha gyerek pszichológusra van szükséged tudom ajánlani a vadasparkot. Jó hely és sokat segíthetnek!
2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!