Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet hol szednek le ingyen?

Anyajegyet hol szednek le ingyen?

Figyelt kérdés
Az arcomon van két anyajegy, amelyek kidudorodnak, és nagyon idegesítenek. Az egyik kb. 0.5cm átmérőjū, a másik kisebb. Valahol le tudom szedetni ingyen őket? Pár éve voltam egy bőrgyógyásznál, és azt mondta, hogy plasztikai sebészhez kell fordulnom, viszont hallottam olyat, hogy valakinek ingyen megcsinálták.
2013. júl. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a bőrgyógyász ad beutalót az orr-fül-gégészeti osztályra, az arcról ott vesznek le anyajegyeket vagy általános sebészeten, de kell hozzá a bőrgyógyász véleménye, hogy operálható. Bár nem hiszem, hogy itt plasztikai sebészek dolgoznak.
2013. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TB-re akkor csinálják meg ha bőrgyógyász javallja.
2013. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem esztétikai okból kerül eltávolításra, tehát a bőrgyógyász igazolja, hogy veszélyes lehet, akkor bárhol ingyenesen megcsinálják.
2013. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a Honvéd Kórházban szedték le.

Természetesen plasztikai sebész!

2013. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!