Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Szerintetek befolyásolja a menstruáciò a hasi ultrahangot? Nem vagyok terhes!

Vagy inkább ilyenkor nem tanàcsos menni ilyen vizsgálatra?

2013. júl. 21. 21:05  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

PCO miatt vizsgàlnànak!

# 1/2Időpont 2013. júl. 21. 21:06 Privát üzenet
A hasi ultrahangot nem befolyásolja, de mivel a nemi szerveidet vizsgálják, szerintem nem tanácsos menses idején menni, mert olyankor a petefészek is meg a méh is akcióban van.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. júl. 21. 23:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pont 9 hetes terhes vagyok. Holnap az orvos hüvelyi vagy hasi ultrahangot fog csinálni?
A párom 7. hetes terhes, voltunk nőgyógyásznál és nem végzet hüvelyi ultrahangot, hanem tapintással állapította meg a 7. hetet! Kellett volna ultrahang, vagy ráér később?
Terhes vagyok ami egy lyukas gumi miatt van és elsőnek megyek nőgyógyászhoz 6 hetes vagyok pozitiv lett a tesztem és volt első mensem a megtermékenyülés után. A nőgyógyásznál az...
Szeptember 18. -án volt meg utoljára a menstruációm azóta nem jött meg voltam nőgyógyásznál csinált ultrahangot de azt mondta nem lát semmit. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?
5 hetes terhes vagyok. A párommal visszahivtak minket melózni külföldre. Orvosnál még nem voltam a pici miatt, de jövöhéten szerdán indulnunk kellene és nem tudom, hogy kint...
Egy egyszerű nőgyógyászati kivizsgáláson meg is ultrahangoznak vagy azt külön kell kérnem? Mert egyszer csinált ultrahangot, máskor meg nem (pedig több hónap telt el a 2...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!