Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan választ az ember...

Cingi75 kérdése:

Hogyan választ az ember háziorvost, amikor 64 éves, és a régi megszokott (20év), háziorvosától meg szeretne válni? Egyáltalán hogyan?

Figyelt kérdés
Tele van a szívem hálával iránta, de már bizalmatlansággal.

2013. aug. 2. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Utánakérdez a környékbeli másik orvosoknak. Neten is sokakról lehet találni infót. Aki szimpatikus, oda odamész és mondod, hogy hozzá szeretnél tartozni.

Mondjuk ilyen esetben lehet, hogy a régi orvostól illene elbúcsúzni, ezt nem tudom. Én mindig költözés miatt váltottam.

2013. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Ha van rá módod és úgy érzed a régitől csak jobb lehet a másik tedd meg. Tegezlek mert én is 70-es vagyok! Gondoltam erre már én is csak egyszerre rendel vagy 3 és égés hogy látja a régi hogy a kollégájához megyek. Hasonlítani sem tudok mert ehhez kerültem 58 évesen ő vizsgáltatott ki vagy fél évig míg a bizottság leszázalékolt.Átérzem a problémádat.
2013. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom izléstelenség ugyanabban az orvosi rendelőben újat keresni (bocs).De mégis hol érdeklődik az ember?A piacon,Egészségházban,mozijegyért sorban állva:)Hol?Ha pedig 100-ból 8-an ugyanazt az orvost ajánlják, akkor hurrá megtaláltam?Hát ez úgy érzem nagyon nagy probléma.Ugyanis semmi garancia.Jó diagnoszta, emberséges, nem pénzéhes a végtelenségig és lehetőleg Magyarországon legyen:)Köszönöm
2013. aug. 3. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!