Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudom hogy ennél van nagyobb...

Tudom hogy ennél van nagyobb probléma is de, kiskorómtól kezdve utálom az oltásokat és elég félős vagyok. Fájni fog? Vagy mi lesz? Elég izgulós vagyok. Sírni fogok ha megkapom, és kinevetnek. U. I: KIZÁROLAG CSAK NORMÁLIS VÁLASZT VÁROK!

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezzel sokan vannak így, de kár izgulni miatta, általában alig érezni, egy pillanat az egész. Nézz másmerre, gondolj valami vidám dologra és észre se fogod venni.
2013. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál! :)
2013. szept. 2. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

csá! hatodikos vagy?

na ha az elsőt megkapod akkor soha többet nem félsz oltástól.

bemész leülsz, lefujják a fertőtlenítővel, beszúrja, és benyomja, amikor az anyag bemegy az alig érezhetően csíp egy kicsit, de kb. 0,5 mp... a második a dpta nevű ott meg kb 1mp-ig kicsit feszít, de az is semmi

nyugi

2013. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
CS! én most vagyok hatodikos, és most kapunk 9-én oltást. Az első MMR, a másik dTPA. Énis félek, de nem tudom mennyire fáj!! Énis kérhetek választ??
2013. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!