Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől vizesedett be a térdem?...

Mitől vizesedett be a térdem? Magától felszívódik?

Figyelt kérdés
A job lábam mütve volt porckopással, 1 hete fociztam és ki csavarodott.. akkor nem éreztem hogy baj lenne, mert rendbe jött, de meccs végére elviselhetetlen fájdalmat éreztem! Dokinál voltam elküldött MRI vizsgálatra (amikét honap még)
2009. nov. 7. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A műtét után mennyi idő telt el? Nekem miután kificamodott a térdem, egy hét után eléggé megerőltettem tesi órán, nekem is fájt, bedagadt. Porcold fel, pihentesd, borogasd.

Mit mondott az orvos, meg vannak már az eredmények?

2009. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
áhh Január végéig várnom kell az MRI vizsgálatra ez Csongrád megye itt a sürgős esett fél éveket vár. egyébként Január 6-án voltam műtve
2009. nov. 7. 18:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Most kezd felszívódni és a fájdalom és szépen el múlik. Mitől vizesedhet be a térd? Csakis ha valami károsodás van teszem azt fel mondjuk porcleválás?
2009. nov. 14. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

nem történt semii,nekem is volt műtve a térdem,és ha kifordul,bevizesedik.

ilyenkor általában lecsapolják,pár nap kórház,és jöhetsz haza.

2010. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nekem széttört a porc a bal térdemben, műtét után pár nappal bementem a dokihoz mert azt hittem, hogy vizes a lábam. Vérzés volt. Bedöftek egy injekciós tűt és leszívták a vért. Azóta semmi bajom :)
2010. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!