Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha meg szeretném nézetni az...

Ha meg szeretném nézetni az anyajegyeimet, csak simán a bőrgyógyászatra kell menni? Kell beutaló, vagy elég csak időpontot kérni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van az sztk-kban, nálunk elég volt a recepción bejelentkezni, de érdeklődj utána. Szóval én sztk-ban voltam, ott csak néhány anyajegyemet nézte meg, olyat amit én mutattam meg ő még 1-2 másikat. De csak a felső testemen, ami nekem fura volt, hiszen lejjebb is lehetnek anyajegyek. Lehet csak nekem voltak nagy elvárásaim...
2013. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én az összeset meg szeretném nézetni, meg le is vetetnék párat
2013. okt. 7. 21:25
 3/4 zsiroka válasza:

Szia!A bőrgyógyászat nem beutalós,viszont ne számíts nagy lelkesedésre,legalábbis nekem többször volt kellemetlen élményem.Azt hittem mindet megnézi,mert anyukámnak anyajegyből volt rosszindulatúja,be is ijedtem,gondoltam megnézetem magam,a dokinő unott fejjel:na mutassa amivel gondja van.Mondtam hogy gondom nincs,csak szeretném hogy megnézze őket,mert örökölhető a hajlam.A férjemmel két óra várakozás után (másik orvos,másik város,rengeteg anyajegy) közölték hogy "napbarnított bőrt nem vizsgálunk".Holott elmondta hogy úgy vettük észre kettő anyajegy megváltozott.

Ha esetleg megengedheted magadnak menj magándokihoz,van ahol elmentik az anyajegyeket és ha mész kontrollra évente a gép összeveti a régi adatokkal és jelez ha baj van!Minden jót neked.

2013. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsiroka válasza:
Az a szomorú hogy beszélnek az egészségügyi megelőző szűrésekről,de ha nehezen rászánja az ember az idejét,akkor is ilyen fogadtatás van:-(
2013. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!