Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg tudná mondani valaki hogy...

Meg tudná mondani valaki hogy egy kórházi menü miből áll? Konkrétan érdekelne, mit kapnak az öt étkezésben, és hogy van-e valamilyen szabály, ami alapján összeállítják azt.

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
5?
2013. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, napi ötszöri étkezés biztosított a számukra.
2013. okt. 8. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés helyen van 5 étkezés, én egyetlen helyen kaptam, de szerintem csak azért, mert cukorbeteg vagyok, és ott rendesen betartották :D Általában 3 étkezés van. Reggeli, vacsi 1 zsemle, valamivel...
2013. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol hallottad a napi 5 étkezést, de az maximum magánklinikákon van. Állami kórházakban 3 van, reggeli-vacsora, zsemle vagy szeletelt kenyér, valami felvágott, vagy lekvár hozzá, esetleg joghurt. Az ebéd meg... hát nehéz rá jelzőket találni, de volt, hogy találgattuk szobatárssal, hogy milyen főzeléket is kaptunk valójában, mert nem lehetett megállapítani :)
2013. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nehéz pontosan megmondani,h miből áll,mert nagyon sokféle menü van,attól függően kinek mi a betegsége.
2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor ha jól értem 3 étkezés a megszokott, a reggeli zsemle/kenyér felvágott/lekvár, az ebéd pedig általában valami főzelék?
2013. okt. 8. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Osztálytól is függ. Amikor a fertőző osztályon voltam, akkor ebédre mindig krémleves volt, meg sok husi. Belgyógyászaton meg szinte csak hús, meg köret.
2013. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. ebédnél leves,ami leginkább zöldséglevesnek hívható + főzelékféle egy vékony szelet hússal,esetleg kevés pörkölttel,vagy főtt krumpli,rizs,de az ritka.
2013. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állami korházakban, 3 étkezés van. Reggeli, Ebéd, Vacsora. A Reggelire és vacsorára, kenyeret vagy zsemlét szoktak adni, + valami fel vágottat vagy májkámét vagy sajt kérémet. Ebéd pedig: Leves, és főzelék vagy tészta vagy burgonya. A reggeli átlagban 8 óra - 8 óra 30 perc között. Ebéd: 12 - 14 óra között van. Vacsora meg átlagban 17 óra - 17 óra 30 perc között.
jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!