Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Meg tudná mondani valaki hogy egy kórházi menü miből áll? Konkrétan érdekelne, mit kapnak az öt étkezésben, és hogy van-e valamilyen szabály, ami alapján összeállítják azt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kórház, étkezés, étkeztetés, menü

2013. okt. 8. 20:09  Privát üzenet  

A válaszok
5?

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. okt. 8. 20:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

én úgy tudom, napi ötszöri étkezés biztosított a számukra.

# 2/8Időpont 2013. okt. 8. 20:26 Privát üzenet
Elég kevés helyen van 5 étkezés, én egyetlen helyen kaptam, de szerintem csak azért, mert cukorbeteg vagyok, és ott rendesen betartották :D Általában 3 étkezés van. Reggeli, vacsi 1 zsemle, valamivel...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. okt. 8. 20:37 Privát üzenet
Nem tudom, hol hallottad a napi 5 étkezést, de az maximum magánklinikákon van. Állami kórházakban 3 van, reggeli-vacsora, zsemle vagy szeletelt kenyér, valami felvágott, vagy lekvár hozzá, esetleg joghurt. Az ebéd meg... hát nehéz rá jelzőket találni, de volt, hogy találgattuk szobatárssal, hogy milyen főzeléket is kaptunk valójában, mert nem lehetett megállapítani :)

# 4/8Időpont 2013. okt. 8. 20:42 Privát üzenet
Amúgy nehéz pontosan megmondani,h miből áll,mert nagyon sokféle menü van,attól függően kinek mi a betegsége.

# 5/8Időpont 2013. okt. 8. 21:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

tehát akkor ha jól értem 3 étkezés a megszokott, a reggeli zsemle/kenyér felvágott/lekvár, az ebéd pedig általában valami főzelék?

# 6/8Időpont 2013. okt. 8. 21:37 Privát üzenet
Osztálytól is függ. Amikor a fertőző osztályon voltam, akkor ebédre mindig krémleves volt, meg sok husi. Belgyógyászaton meg szinte csak hús, meg köret.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2013. okt. 8. 21:59 Privát üzenet
Kb. ebédnél leves,ami leginkább zöldséglevesnek hívható + főzelékféle egy vékony szelet hússal,esetleg kevés pörkölttel,vagy főtt krumpli,rizs,de az ritka.

# 8/8Időpont 2013. okt. 8. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megtudná nekem valaki mondani Miskolcon hol van Dr. Kozma Andrea magánrendelése?
Vki meg tudja mondani mi ertelme a jobbkez-szabalyos keresztezodeseknek, foleg azokona helyeken, ahol meg tablat se sporolnak vele?
Tudnátok mondani 5 etikai szabályt, amely az idők folyamán változott?
Hogyan kell mondani ezeket az angol szavakat? Van valami szabály a második betű kiejtésére?
A Wolfram féle sejtautomaták közül meg lehet mondani előre, hogy melyik komplex a szabály alapján, vagy azt csak a kirajzolódó végeredmény alapján lehet látni? Szóval lehet tudni valamit az okáról?
Valaki esetleg meg tudná mondani, hol találhatom meg a neten a Trikolór földrajzi társasjáték játékszabályát? Vagy nincs meg ez a játék valakinek, aki esetleg elküldené nekem a szabály másolatát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!