Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gyomor tükrözés mennyire...

A gyomor tükrözés mennyire fáj? Vagy inkább csak kellemetlen?

Figyelt kérdés
Holnap megyek és eléggé be vagyok pánikolva.

2013. okt. 17. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, érzéstelenítenek előtte.


Amúgy mi a gond, reflux gyanú?

2013. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

nem érzéstelenítenek előtte, az sztk-s rendelésen biztos nem...

ha ezt nem akarod, akkor marad a magánrendelés...ott persze van sok lehetőség....érzéstelenítés(bár erről még nem hallottam), altatásos, és kapszulsá(de ez nagyon drága)..

vagy marad az sztk-s...mint pár ismerősöm kifogsz egy élettől és házasságban megcsömörlött 60 éves dokit, aki abban leli örömét már csak az életben, h mások szenvedését élvezi....

sok sikert és kitartást:)

2013. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak hülyeségekkel áltatni: Nem fáj, de annyira kellemetlen, hogy azt kívánod, bár inkább fájna.
2013. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem már volt kétszer. érzéstelenítenek. Méghozzá lidokaint fújtak a torkomba. Sőt! A másodiknál, ami tavaly volt, vénásan nyugtatót is adtak. Semmire nem emlékszem belőle!
2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem régen többször is tükröztek. Előtte általában adnak egy enyhe nyugtatót. Ezt mindenképpen kérj, mert kevésbé fogsz öklendezni. Aztán helyileg lidocain spay- vel befújják a torkodat. Amikor először csinálták, 30 éve, sokkal vastagabb volt a cső, ma már egész vékony:)

Nem fáj, de kellemetlen, mert öklendezni és "sírni" fogsz (könnyezel). De ne félj, nem fáj, hidd el!

2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem fáj, de valóban nagyon kellemetlen. Kilóg a szádból a cső, folyik a nyálad, böfögsz, hánynod kell. Viszont nagyon hamar megvan, semmi perc alatt túl leszel rajta.


A kapszulásat tudtommal a gyomor problémája esetén nem lehet használni, mivel a gyomrot fel kell fújni, hogy a nyálkahártya látható legyen.

2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

sztk-s rendelés volt amúgy, és meg sem kérdezték, hogy kérek-e nyugtatót.

2013. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre megyek,egy főorvoshoz. Elég jó szakember szerintem,biztos vigyáz majd rám.:)
2013. okt. 17. 20:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Na,megvolt a tükrözés,nem is volt vészes. Nyugtató sem kellett,sőt érzéstelenítőt sem fújtak és még sem fájt. Öklendezni öklendeztem azért rendesen,de azon kívül semmi gond nem volt.
2013. okt. 18. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülünk, hogy túl vagy rajta :)
2013. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!