Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek mi a véleménye a Miskolc...

Kinek mi a véleménye a Miskolci Semmelweis Kórház Pszichiátriai osztályáról?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatal felnőtt vagyok, sajnos ismét előjött a kényszerbetegségem, amihez most még teszt alapján állitólag Bordenline betegségem is lett. /érzelmileg labilis állapot/Sajnos a szakrendelőben most nem adták ide az antidepresszánst /nem tudom, hogy mit akarnak admi, idáig Anafranilt szedtem/ , mert állitólag kórházi gyógyszerbeállitás szükséges. Amugy is kórházfóbiám van, és nagyon félek ide bekerülni, mivel nagyon sok rosszat hallottam, és félek, hogy sokáig bennt tartanának, és abba tényleg szó szerint beleőrülnék. Félek a többi sulyos állapotu betegtől is. Lelkileg teljesen megviselni, pedig most is lelkibetegség áll a kényszer és a Bordenline mögött. Ha valaki mostanában járt ott, kérem mondja meg őszintén a véleményét. Nem szeretnék még betegebb lenni. A válaszokat előre is köszönöm.
2013. okt. 21. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!