Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy is működik az anyajegy...

Hogy is működik az anyajegy és a szemölcs eltávolítás? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Remélem megfelelő helyre írtam ki a kérdést ha nem akkor előre is elnézést. Azt szeretném tudni, hogy voltunk bőrgyógyásznál és van 2 anyajegyem és 1-2 szemölcsöm amit elszeretnék távolíttatni ebből 2 anyajegyet és 1 szemölcsöt mutattam meg erre azt mondták, hogy ezeket ellehet és az érdekelne pontosabban, hogy mit is fognak ezekkel csinálni, tudom , hogy van a lézeres égetés, de azt anyajegynél is lehet használni? + 1 kérdés.. a Szemölcsöm az orrnyílásom aljában van és, hogy oda hogy adnak érzéstelenítőt?

Előre is köszönöm a válaszokat.(Ha elírtam valami előre és utólag is bocsánat)



2013. okt. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan nagyok az anyajegyek, akkor még akár azokat is el lehet távolítani lézerrel (ami egyáltalán nem fáj), de nekem pl. 2 nagyobb anyajegyem volt, és ezt ki vágták, persze előtte kaptam fájdalomcsillapítót, bár úgy sem volt kellemes.
2013. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.. A vágás után van az, hogy tesznek bele varratot? Pontosan hogyan működik?
2013. okt. 28. 21:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy összeöltik* elnézést nem figyeltem.
2013. okt. 28. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy levakart anyajegyet vettek le a nyakam közepéről, azt sebészi úton, 3 öltéssel. Nem fájt különösebben de azért éreztem. Nekem keloidason gyógyult, engem nem zavar annyira (Csak, hogy néha viszket, fáj), de mindig mindenki megkérdezi mi van a nyakamon..Hát nem szép.


Szemölcsöm pedig talpi volt amit eltávolítottak, az k___ra fájt és nagyon nehezen gyógyult. Több mint másfél hónapja történt de még látszik a körvonala. Viszont egy ismerősömnek is akkor fagyasztották le a sima szemölcsét a kezéről, neki nem fájt és kb 2 nap után nem is látszott.

2013. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én jövő szerdán megyek orr anyajegyet kivágatni.

Teljesen parában vagyok, hogy utána hogy fogom tudni leragasztani.

Mi marad meg ott?


:S


ezenkívül hogy milyen lesz ahogy a szememtől 3 centire szúrnak,vágnak,varrnak...


mégsem egy piercing berakás, hogy 1 perc.


vagy igen?

2013. okt. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem sok idő, bemész kijössz kb 5 perc így az egész :)
2013. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az eltávolításban nem vagyok otthon, de szemölcsömet fagyasztottam már le és a wartner fagyasztó sprét használtam, majd 2 hét múlva már nem volt ott a szemölcs.
2013. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon félek

:((


pedig biztos nem parásabb mint egy piercing beszúratás

2013. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!