Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolási asszisztenst hol...

Ápolási asszisztenst hol foglalkoztatnak?

Figyelt kérdés
Egyik végzettségem ápolási asszisztens. Szeretném megtudni, hogy milyen egészségügyi intézménybe érdemes jelentkezni, ahová eséllyel fel is veszik az embert, ahová elég ez a végzettség? Esetleg tud valaki olyan intézményről ahol konkrétan alkalmaznak ápolási asszisztenst? ( elsőkezű infóra gondolok, mondjuk a válaszadó ott dolgozik, vagy ismerősétől tudja, vagy hasonlók.) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. nov. 6. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. kórházakban. [link]
2013. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! . :) Bocsánatot kérek, a lényeget kihagytam a kérdésemből, hogy helyileg elsősorban Bács-Kiskun megyei lehetőségekre gondolnék. :)
2013. nov. 6. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, mit ér az a papír, ha azt sem tanították meg, mit és hol tudsz vele dolgozni.
2013. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már vele kórházban, de nem mindenhol elegendő. van a hol idősek otthonában elég, van ahol nem. Egyéb szociális intézményben is változó. Szóval azért mert itt kérdezek, még nem jelenti azt, hogy nem tanítottak volna semmit sem! Szimplán érdeklődöm, ennyi az egész!! Mindenesetre köszönöm a választ.
2013. nov. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!