Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak h ha belenyultam...

Mit csináljak h ha belenyultam a forró hajvasalóba?

Figyelt kérdés
meghalok annyira fáj..az egész tenyerem.:S
2009. nov. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
folyass rá hideg vizet és jegeld. :S
2009. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is egyszer csúnyán megégettem magam :S tegyél rá vmi hideget, esetleg ha már jobb állapotban van, tehetsz rá Neogramormont.
2009. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan, mint amit az előttem szólok mondták. hideg víz, mikor a bőr már kicsit megnyugodott, Fenistil gélt is kenhetsz rá. ezért kell óvatosan bánni a hajvasalóval, de nyugi, túl éled.
2009. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire súlyos az égés. Hidegvíz mindenképp és ha csak piros de épp a bőr mehet a hámosító vagy a Fenistil. Ha sérült a bőr vagy hólyagos NE tegyél rá semmit! Csak kösd be lazán, hogy levegőzzön de kosz ne menjen bele.
2009. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)am lehet felfog hólyagosodni:S
2009. nov. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!