Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik az ÁPOLÓNŐ valódi feladatai?

Mik az ÁPOLÓNŐ valódi feladatai?

Figyelt kérdés
Nyilván az orvos által előírt gyógyszerek kiosztása, beadása egyértelmű, de például érdekelne, hogy pelenkázást, beöntés adást, fürdetést is az ápolók végzik-e el. Mármint akkor ha úgymond a "legalja" munkát az ápoló csinálja, akkor minek létezik segédápoló? Senkit sem akarok megbántani vagy degradálni, csak szimplán nem értem.

2014. jan. 12. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyeneket én is találtam, de az csak egy dolog, hogy mit írnak le... ez nem az az ország, ahol mindenki azt csinálja, ami a képesítése, a papírok szerint a feladata. Szóval elsősorban szakmabeli tapasztalatokat várok! :)
2014. jan. 12. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ápolónő vagyok,írj privit,hogy konkrétan mire gondolsz?
2014. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!