Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! Ha a vesémmel van gond a...

Ancsam24 kérdése:

SOS! Ha a vesémmel van gond a laborba vért is vesznek vagy elég a vizelet minta?

Figyelt kérdés

Holnap megyek orvoshoz beutalót kérni, de nem szeretnék vérvételt.. Szerintetek az is kell??

Két napja görcsöl a vesém.. remélem elég a vizelet minta..



2014. jan. 27. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell. A vérvizsgálatnak is vannak olyan részei (fvs,süllyedés, kreatinin,karbamid szint),amik a vese funkciójára utalnak.
2014. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.. :/ akkor felkészülök az ájuldozásra... :S
2014. jan. 27. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg felkelés után egy nagy pohár vizet és mielőtt elmész,akkor is. Könnyebben találják meg a vénádat,gyorsabban lejön a vér és nem lesz olyan alacsony a vérnyomásod,így talán el sem ájulsz, az eredményeket pedig nem befolyásolja. És mielőtt leveszik szólj! Akkor számítanak rá és meg is tudják előzni az ájulást.
2014. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan sokat nem vesznek le, hogy elájulj. Vagy ennyire félsz a tűtől? Nem fájdalmas.
2014. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már elájultam egyszer vérvételkor, egyszer szurinál, 2-szer biosz órán, egyszer majdnem a fogorvosnál és egyszer olvastam egy könyvet és véres rész volt benne és akkor is majdnem.. De az a vicces hogy nem zavar meg semmi undort nem kelt bennem, csak egyszer csak melegség jön aztán elsötétül minden és azt veszem észre hogy úgy kaparnak fel valahonnan... de egyébként nem zavar a vér... nem értem magam.... :SS
2014. febr. 12. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Tőlem 44-szer vettek vért fél év alatt.Sokszor műtöttek már kiskoromban is,és így több,mint 50 vérvételem volt már :((

15/F vagyok egyébként.

Szívbeteg vagyok,vérnyomásbeteg,gerincemmel és a szememmel is gond van (kétszer is műtötték a szememet),ekcémás is vagyok,gyógyszerallergiás,és másra is allergiás vagyok.

010 nyarán a pulzusom közel 200 volt,és ez 2013 nyaráig hétszer megismétlődött.200-as pulzus fölött az ember meghal :(

Egész életemben 3-féle gyógyszert kell szednem,különben már meghaltam volna :( Havonta kórházba járok.

Nem véletlenül lettem ilyen beteg.Olyan dolgok történtek velem 15 év alatt,amit egy átlagos ember nem is tud elképzelni.5-6 éves koromra szinte már felnőttként kellett gondolkodnom.Erről tudnék most legalább 10 A4-es oldalt írni :((

2014. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jujj.. ez nagyon durva.. nagyon sajnálom! ehhez képest én meg egy kis vérvételtől félek?!

szívesen elolvasnám a történetedet! kérlek megírod nekem? ha nem szeretnéd itt, küldheted levélbe is!

2014. márc. 2. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Megírom.
2014. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!